computer gaat niet aan

Status
Niet open voor verdere reacties.

mellew

Gebruiker
Lid geworden
8 jul 2015
Berichten
5
Hallo, lezers

Ik heb een AMD FX6300
Corsair CX750
R9 200 series

Ik was aan het gamen en toen duwde een vriend van mij met zijn voet de stekker uit het stopcontact waardoor alles uitviel. Hierna heb ik de computer weer aangezet maar toen sloeg die steeds uit. Als ik hem nu aan zet dan gaat het led lampje (sierlampje) en het computer lampje flits dan aan maar gaat gelijk weer uit. ( als ik niet de stekker erin en eruit doe dan gebeurt er niets, doe ik dit wel dan en klik ik op de aan knop dan krijg ik die flits wel)

Ik ben zelf niet handig met computers, heb alleen ooit zelf het HDD vervangen.


Bedankt!
 
Laatst bewerkt:
probeer eens eerst stekker uit de voeding te halen en 30 seconde de powerknop indrukken en dan stroom erin
 
Laatst bewerkt:
Geen bios beeps?
Zit er wel een systeemspeaker in?
Opstarten zonder ook maar iets eraan of erin, alleen de CPU en voeding uiteraard, bios beeps?
 
Bij een systeemspeaker bedoelt u speakertje net zoals als je je computer aanzet en dan een piepje hoort? En ik zit liever niet aan alles omdat ik er niet veel verstand van heb.
 
probeer eens eerst stekker uit de voeding te halen en 30 seconde de powerknop indrukken en dan stroom erin

Weet iemand of dit onder aansprakelijksverzekering valt? Zoja laat ik de computer gewoon maken, hoef ik ook al dit gedoe niet.
 
Hoi,

Welkom op Helpmij.nl

Als je je vriend een aansprakelijkheid verzekering heeft zou het kunnen maar zou even met vriend overleggen anders geen vriend meer;)
 
Haha bedankt, ga ik het maar zo doen :)

Kan worden gesloten :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan