computer maakt veel lawaai

Status
Niet open voor verdere reacties.

thobas

Gebruiker
Lid geworden
4 sep 2008
Berichten
99
sinds kort maakt mijn computer heel veel lawaai ik denk dat het van de ventilator komt maar als ik een mep op mijn computer geef stopt het weer maar na een paar uur komt het weer terug het geluid.

zou het kunnen dat met ventilator versleten is maar ik heb mijn computer nog maar 1,5 jaar ik maak hem ook nog regelmatig schoon.
 
Klinkt inderdaad als een versleten fan.
 
Goedemorgen,

Klinkt inderdaad als een defecte fan maar de fan van de voeding is deze ook schoon wordt vaak vergeten.
En anders goed je oor te luisteren leggen welke fan het is en vervangen.
En zou er niet te vaak op slaan;);)
 
Als je het geluid weer hoort geen "mep" geven, maar even je zijscherm eraf halen.
Dan alle fans 1 voor 1 heel even stop zetten,dan weet je gelijk welke fan het is.


PS een mep geven vindt een draaiende harde schijf niet fijn...
 
@Mukkel: Daar hebben ze de ssd schijven voor uitgevonden:d
 
Is dit ook als hij in Ilde is? Of alleen als je bijvoorbeeld spelletjes doe of zware applicatie's uitvoer? Mijn CPU fan loeit ook (alleen in load) maar dit komt mede door stof maak vooral de heatsink van het cpu schoon met compressor of perslucht, misschien slim om de stofzuiger er bij houden en vergeet de videokaart en voeding ook niet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan