Computer wil vista niet meer starten

Status
Niet open voor verdere reacties.

VaagSchaapje

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
30 jan 2009
Berichten
3
Hoi,

Mijn vista is (ongeveer) 99% kapot, denk ik. Want mijn computer start normaal op, maar hij stopt na een tijdje en gaat zo uren door.
Als ik hem opstart begint hij normaal, eerst een groot wit scherm met Intel.
Na dit gaat het mis, het hele beeld is zwart, op een knipperend zwart balkje na. Dat zwartje balkje gaat met (ongeveer) 1 spatie naar beneden en blijft dan daar uren door knipperen :confused:.
Kan iemand mij helpen?

Mijn computer;
Moederbord weet ik niet... 4 Gb RAM, Q6600 @ 2.40 Ghz, Nvidia Geforce 8600 GS...
Veel meer weet ik niet..
Het gebeurde toen ik windows vista 64 bit probeerde te installeren, toen kwam er een scherm met "de computer wordt over 1 minuut afgesloten". Daarna wou hij niet meer opstarten.

Weet iemand hoe ik hem weer goed kan krijgen? Er zit trouwens nog garantie op... maar da's over 1 week ofzoiets (voor de software) afgelopen.

Ps. Veilige modus wil niet, zo ver krijg ik de computer niet eens... Al voordat die optie komt houd hij er mee op. :confused:
 
je was dus pas vista aan het installeren of aan het herinstalleren?

ik zou zeggen, probeer het misschien nogmaals dan... ;)
 
Ik heb geen vista disk gekregen, waarschijnlijk omdat ik een Acer computer heb. Maar ik heb het wel geprobeerd met de blanco disk. En die pakt hij niet.:confused:

Heeft iemand nog een ander idee?
 
Het gebeurde toen ik windows vista 64 bit probeerde te installeren
je zei het bovenstaande :confused:

Hoe kan je dan vista installeren als je geen installatiedisks hebt??? :confused:
of is het een helemaal nieuwe pc dat je voor de eerste keer opstartte?
 
je zei het bovenstaande :confused:

Hoe kan je dan vista installeren als je geen installatiedisks hebt??? :confused:
of is het een helemaal nieuwe pc dat je voor de eerste keer opstartte?

Dat was een appart gekochte. Maar de computer ligt nu bij de Saturn en het kost €45 euro om hem te repareren, als het daar om gaat (anders is 't gratis.).

Toch bedankt voor de hulp ;)
 
ok, laat nog even weten wat ervan geworden is achteraf aub :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan