• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Opgelost Constanten waarde 10 toekennen ipv te deleten

Dit topic is als opgelost gemarkeerd

Senso

Inventaris
Lid geworden
13 jun 2016
Berichten
11.026
Besturingssysteem
W10 Pro en W11 Pro
Office versie
Office 2007 H&S en Office 2021 Prof Plus
Constanten hebben een cijferkleur dblauw en cellen met formules getallenkleur zwart.
Nu kan ik constanten selecteren en deleten maar kan ik ze ook op een vaste waarde zetten bijvoorbeeld 10. Bij kopiëren maak ik deze cellen leeg maar dan zie ik niet waar inhoud heeft gestaan.
 
Dan zou ik de cellen met een constante een achtergrondkleur geven, die blijft zichtbaar als de cel leeg wordt gemaakt.
 
Goed idee. Getest en blijkt niet echt een verbetering tov de bestaande situatie. Kan gebeuren.
Bedankt.
 
Je kunt met een macro alle cellen met tekstkleur donkerblauw de waarde 10 toekennen.
 
Ja, ik dacht dat zoiets mogelijk zou zijn, echter betwijfel of het dan echt beter wordt. In ieder geval bedankt. Ga hier niet verder mee.
 
Terug
Bovenaan Onderaan