Control Service

Status
Niet open voor verdere reacties.

gertini

Gebruiker
Lid geworden
20 nov 2000
Berichten
156
Ik krijg sinds enkele dagen bij het opstarten de foutmelding, 'Control Service' met zo'n dreigend kruis erachter en de mededeling "Besturings element is niet geldig voor deze service".
Als ik het wegklik gebeurt er niets, alles schijnt gewoon te werken. Ik weet ondertussen dat het iets te maken heeft met het driver-onderdeel ROOT\LEGACY_SISPORT\0000, maar als ik probeer het te downloaden via internet is het nergens te vinden.
Ik werk met Windows XP 2sp en mijn moederboard heeft een SIS-shipset.
Wat kan er fout zijn?
 
Control Service... dat is een service die ik nog niet heb gezien in de lijst.

Vermoed dat je last van spyware of iets dergelijks heb.
Maak een goede scan en plaats eventueel een Hijack-log in de juiste topic.

Succes! :thumb:
 
Eindelijk heb ik de oplossing gevonden voor het 'Control Service' probleem. Het zit in root\legacy_sisport\0000, dat een deel is van de drivers van SISPORT, de chipset van mijn moederboard. De oplossing is om de gehele driver te downloaden en opnieuw te installeren. In dat geval is het even zoeken om die driver te zoeken. Als je 'uvga3_365'
in typt, dan vind je vanzelf wel ergens op het web die driver.
Mijn computer werkt weer als van ouds.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan