Corel PSPXI -- Foutmelding!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Aalbers

Gebruiker
Lid geworden
22 dec 2007
Berichten
11
Hallo allemaal,
Ik zit met een probleem en ik hoop dat er mensen zijn die mij kunnen helpen.:confused:
Ik heb gisteren heel wat dingen van de computer verwijderd; Foto's/bestanden etc. Maar nu heb ik volgens mij per ongeluk ook iets verwijderd waardoor mij PSPXI het niet meer doet. Als ik het programma wil opstarten krijg ik namelijk een foutmelding.
naamloos1kopiexd0.jpg


Ik weet niet wat ik nu moet doen:confused: Ik heb ook al geprobeerd het, na eerst te verwijderen, opnieuw te instaleren, maar dan geeft hij alsnog deze foutmelding aan.
Ik hoop dat er iemand is die mij kan helpen, alvast bedankt!:)

Groetjes, Marlijn
 
Download, pak uit en draai Dial-a-Fix, opties Programming cores/runtimes, Explorer/IE/OE/shell/WMP en Object linking libraries (OLE).
PS: Dial-a-fix ondersteunt geen Vista.

Als Dial-a-Fix niet helpt, probeer dan of met het installeren van Visual C++ 2005 Runtime Library je probleem is opgelost.

Tijs.
 
Dankjewel dat je zo snel reageerd!!
Ik ga het morgen meteen uitproberen!

Groetjes, Marlijn
 
Fijn dat het geholpen heeft! :thumb:

Meld nog even terug wat je van mijn tips heb gebruikt om het werkend te krijgen, en zet daarna de vraag op opgelost. Dat kun je doen door te klikken op "Vraag is opgelost" in het vakje "Status van de vraag" (rechts onderaan deze webpagina).

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan