cpu upgraden mogelijk?

Status
Niet open voor verdere reacties.

lindeman

Gebruiker
Lid geworden
9 mrt 2011
Berichten
94
hallo, ik zou graag willen weten of het mogelijk zou zijn mijn cpu te upgraden naar een AMD Athlon II X4 645 Quad Core 3,1 GHz Socket AM3 of een AMD Athlon II X4 640 Quad Core 3.0 GHz Socket AM3

dit is mijn pc : MAINBORD SOC. AM2 ECS GeForce8100VM-M5
AMD AM3 Athlon II X2 250 (3.0ghz)
4gb ram ddr2
HDD 500gb sata
voeding 420watt
geforce 9500GT 1024mb

alvast bedankt
 
het zou moeten kunnen... Je moederbord is am2+,athlon x2 is volgens mij am2, athlon x4 is volgens mij Am3. Dus je moet hem dan wel upgraden naar am3. zal wel moeten lukken.(ik ken iemand met eenzelfde, maar die heeft veel problemen met het mobo. Jij ook? Anders zou je beter een nieuwe kunnen kopen.)
 
Ik kan dit niet met zekerheid zeggen, aangezien de ECS website eruit ligt... Maar er ligt nu een X2 250 in (ook AM3) dus waarschijnlijk met een BIOS update moet het lukken.
 
of welke cpu rade jullie mij aan? (heb niet zoveel kennis over dat)
 
er zit al een AM3 cpu in de Athlon II x2 250 = am3 cpu

dus het zou mij verbazen als het niet werkt

of welke cpu rade jullie mij aan? (heb niet zoveel kennis over dat)
wat ga je met de pc doen? en wat is je budget?
 
Zou het echt nodig/merkbaar zijn om een andere cpu teplaatsten??
Je ging voor een 460 kaart en voeding toch?
 
Ja inderdaad, ik heb voeding en 460 kaart besteld nu. Nu was ik aan het twijfelen om mn cpu te updaten als dat mogelijk zou zijn.
 
hmm met die athlon II 250 bottleneck je wel een GTX460
dus een cpu upgrade is wel een goede keuze
 
hij moet zijn best doen
hij kan em wel aan alleen zul je de nieuwste spellen niet op high kunnen spelen terwijl die videokaart dat wel aankan
 
dus dan vervang ik gewoon mijn cpu door de athlon II x4 ?
 
Laatst bewerkt:
of als ik de gts 450 insteek zonder cpu upgrade, kan ik dan de nieuwste spelle op hoogste resolutie spelen?
 
gts450 is glijkwaardig aan een HD5770 dus heeft dat niet zoveel zin
nogmaals je kan de resolutie wel aan het probleem is dat cpu dan het spel vertraagt gaat spelen (lag)
en dat wil je niet neem ik aan
 
dus met andere woorden zal ik geen nieuwe spellen meer op hoogste resolutie kunnen spelen ..
 
eh nee dat kan wel alleen zul je dus 2 dingen moeten upgraden
je cpu en je videokaart
 
Het ligt eraan welke games je ermee wilt doen. Dus noem eens een paar games die je wilt kunnen spelen.
 
ligt eerder aan wat het budget is gamen kun je al met een Athlon ii x4 640
 
call of duty black ops.
Crysis 2
en dan de spel die nog verwacht word battlefield 3 wil ik zeker nog spelen
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan