cxi870 drukt foutief in netwerk

Status
Niet open voor verdere reacties.

huberke

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
18 jun 2010
Berichten
3
Hallo, ik heb mijn cxi870 printer als gedeeld printer in netwerk aangesloten op mijn nieuwe PC Windows 7, maar de testpagina is volledig in vreemde tekens.XWie kan mij helpen? Dank u
 
Drukt ie vanaf alle pc's vreemd af ?
Lijkt erop dat je ff de nieuwste drivers moet downloaden maar volgens mij zitten ze ingebakken in Windows7..

Wij hebben op kantoor wel eens zoiets gehad met een heeeeel ander merk printer, daar hebben we toen ergens ingesteld dattie lettertypes als bitmap af moet drukken.
Ook kan het zijn dat er ergens staat dattie printerlettertypes moet gebruiken, met die instelling kan je ook nog spelen.
(Klik rechts op je printer en kies voorkeursinstellingen voor afdrukken om eventueel de bovenstaande instellingen te vinden, kan ook zijn dat ze helemaal niet bestaan bij jou printer)

Groeten Marcel
 
Dank voor je reactie,
de printer drukt normaal af vanaf een andere pc met windows XP
In de voorkeursinstellingfen vind ik geen bitmap-optie.
Heb je nog een idee?
 
Wat gebeurd er eigenlijk als je de printer direct aan je Windows7 pc hangt?

Als je verderzeker bent dat je de goede drivers hebt geinstalleerd dan weet ik het ook even niet meer.

Groeten Marcel
 
heb ik nog niet bgeprobeerd, wel al aan gedacht, maar hij is moeilijk los te koppelen van mijn oudere pc. Maar ik zal dit toch wels
eens moeten proberen.
Alvast bedankt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan