Database voor een soort Live score bord

Status
Niet open voor verdere reacties.

henryvanbeek

Gebruiker
Lid geworden
10 jan 2007
Berichten
84
Beste mensen,

Al jaren lang ben ik fan van de sport ijshockey.
Na aanleiding van een toepassing die ik gezien heb op een andere site van een soort live score bord ben ik gaan denken hoe ik dus dit zelf zou kunnen opbouwen.

Wat ik wil is het volgende.

Ik maak voor de gene die het score bord invult en die dus live bij de wedstrijd zit een applicatie (met behulp van delphi) waarbij hij dus rechtstreeks op internet een database aanpast met daarin het verloop van de wedstrijd.

Daarin maak hij dus binnen de aplicatie gebruik van een tabel met de opstelling van het home team - en een tabel van het guest team. En een tabel met mogelijke straffen e.d.

Met PHP kan ik dan makelijk de informatie tonen op een website.
Nu is mijn vraag eigenlijk hoe zouden jullie dit aanpakken. Ik heb nog niet zo veel ervaring met dit soort dingen maar goed als je programeert met een doel dan gaat het makelijker.

Dit is een plaatje hoe ik het van plan ben te doen

attachment.php


Met vriendelijke groet,

Henry van Beek
 

Bijlagen

  • data-layout.jpg
    data-layout.jpg
    56,9 KB · Weergaven: 39
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan