Je zult een draadloze brug moeten maken. Hiervoor heb je 2 extra accesspoints/draadloze routers nodig die technisch in een draadloze brug kunnen worden gebruikt. Ben slim, en kies hetzelfde merk en type (dus 2x hetzelfde apparaat kopen).
Zodra beiden ingericht voor draadloze brug (dus een eigen, apart draadloos netwerkje tussen die 2 is ingericht voor de draadloze brug) sluit je 1 accesspoint/draadloze router via UTP aan op je huidige router en de andere sluit je aan op de UTP aansluiting van de satellietontvanger.
Werkt dus als volgt:
<huidige Internetapparatuur> -> accesspoint1 (als bridge) <-> [draadloos netwerk tussen de 2 bridge apparaten] <- accesspoint2 (als bridge) <- Satellietontvanger.
[Anders samengevat: Ipv. een UTP-kabel tussen de huidige internetapparatuur en de Satellietontvanger zet je een draadloze brug in.]
Natuurlijk geldt voor een draadloze brug dat er niet teveel verstoring moet zijn. Kies dus een slim kanaalnummer, probeer de plaatsing van de accesspoints zo slim mogelijk te doen (ivm. muren/vloeren/etc.).
Andere mogelijkheid is een kastje zo in te richten alsof het een draadloze netwerkkaart is. Ik zal straks posten welk apparaat ik daarmee bedoel.
Succes,
Tijs.