DOS-commando om een ghost image terug te zetten?

Status
Niet open voor verdere reacties.

fun_surfer

Gebruiker
Lid geworden
25 aug 2001
Berichten
621
Beste allemaal,

Ik wil een DVD branden met hierop mijn 2 belangrijkste Ghost-images. Nu wil ik hieraan een menu verbinden waardoor ik kan kiezen welke back-up ik terug zou willen zetten. Hiervoor heb ik de DOS-commandos nodig. Heeft iemand hier ervaring mee? Ik weet dat er in mijn temp-map een GOP-bestand wordt aangemaakt, alleen dit weet ik niet te vertalen naar een taal die ik òf in autoexec.bat òf in config.sys kan zetten.
Ik heb op dit moment een opstartbare DVD met de 2 images, Ghost in niet-geïnstalleerde vorm en de benodigde bestanden om DOS-ghost op te starten. Zoals gezegd wil ik nu een beetje gaan expirimenteren door een keuzemenu hiervoor te maken.

Alvast bedankt voor het meedenken!

GRTZ fun_surfer.
 
Caveman, bedankt voor je vlotte reactie, als ik morgen bijtijds terug van mijn werk ben ga ik het direct uitproberen!;)

GRTZ fun_surfer.
 
Beste caveman, ik heb nu een menu met 3 opties, zoals ik het wilde dus. Maar; de commandos die ik van jou heb gekregen op de site van Symantec doen niet wat ik wil.
Mijn 2 harde schijven zijn beiden opgedeeld in 3 partities. Die commandozin krijg ik niet goed dat Ghost de juiste partitie overschrijft. Ghost denkt dat hij de hele schijf moet overschrijven (gelukkig had ik bij de test '-sure' nog even weggelaten!) en vraagt om een bevestiging hiervan...
Ik heb al verder zitten spitten op de support-site van Symantec, maar over de commandos 'dst' i.c.m. een partitie heb ik nog steeds niets gevonden.
Ik heb ook geprobeerd het proces vanuit Windows te onderbreken en hiervan dus de bestemming af te kijken, maar hier wordt een code gegeven waar Ghost niet op reageert als ìk hem handmatig in mijn 'autoexec.bat' zet.

Tnx 4 the help so far! :thumb:

GRTZ fun_surfer.
 
Een beter antwoord moet ik je schuldig blijven. Zelf werkte ik met Drive Image, maar er zijn andere forumleden die bij Ghost zweren.
 
Okéé, nogmaals bedankt, ik ben in ieder geval een heel eind verder, morgen probeer ik nogmaals het opstartproces te kopiëren als ik Ghost vanuit XP aanstuur.

GRTZ fun_surfer.
 
Opgelost! Ik heb via GOT een antwoord opgezocht, de fout zat hem in de wijze waarop ik de bestemming aanwees, dit was:

GHOST -clone,mode=pload,src=i:\C_SCHIJF.GHO,dst=1 -sure -rb

terwijl dit moest zijn:

GHOST -clone,mode=pload,src=i:\C_SCHIJF.GHO:1,dst=1:1 -sure -rb

Nu werkt het perfect!

GRTZ fun_surfer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan