Download ERROR...

Status
Niet open voor verdere reacties.
Nee, held, hij heeft het met alle al eerder gedownloade programma's.
Dus dat is allemaal opgelost met mijn oplossing.
 
Okay vrienden...geen ruzie maken huh? Geintje...

Anyway... Even in volgorde trachten te beantwoorden...;
Ik krijg dat venstertje met errormelding ".....file is already on your list etc..." direct NA aanklikken van de [download] button op betreffende site.

Ik gebruik, ofwel Download Accelerator wordt geopend,als ik iets download en mogelijk kan ik zonder?

Dan komt er vervolgens zo een schermpje dat vertelt over de download, site, ping etc..[start download], het werkt normaliter zonder probleem alleen..met voornoemde download kom ik niet eens tot aan dit schermpje of openen Download Accellerator daar de errormelding met "......file is already on your list etc......."er dan al is.
Mijn Imesh Lite voorbeeld was niet helemaal correct daar het nog ergens in een mappie stond...:( Maar...laat wel zien dat een dubbele download van hetzelfde programma deze Error melding genereert.
Conclusie moet volgens mij zijn dat de download zichzelf nog ergens "ziet" maar ik kan het nergens vinden of herkennen...

By the way; de link naar firefox werkte normaal maar heb het vooralsnog niet geinstalleerd...nog ffwachte.
Groet, Ruud.
 
Laatst bewerkt:
Simpel toch!? Gelukt!

Hallo vrienden van het Forum en mumzel, marsmannetje en held in het bijzonder,

Stel je voor dat je voetballes krijgt van Cruyff en dat daar dan later ook nog Pele en Beckenbauer zich er mee komen bemoeien... Dan leer je toch pas echt aanvallen en verdedigen huh? Je neemt van elk het beste gewoon.


Het is in ieder geval gelukt! Ik heb Download Accellerator verwijderd en het downloaden / installeren van betreffende file ging zonder verdere problemen!
Zoals duidelijk mag zijn heb ik hier weer van geleerd en er goede verwijzingen aan overgehouden.

Mijn dank voor jullie raadgevingen en wens jullie allen Prettige Kerstdagen en...mocht alles goed blijven gaan hier...ook een heel goed Nieuw Jaar!

Groet, Ruud.
 
Fijn dat het opgelost is,
Prettige feestdagen!

Gr
Jeroen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan