Draadloos internet werkt, netwerk geeft problemen

  • Onderwerp starter Onderwerp starter lego
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

lego

Gebruiker
Lid geworden
20 mrt 2004
Berichten
179
Ik heb thuis 1 pc en en laptop. Het draadloos netwerk werkt. De pcs vinden elkaar op ip en ook hostnames werken, ze kunnen elkaar vinden. Als ik van pc bestanden op de laptop probeer te vinden krijg ikde volgende foutmelding: kAN NETWERKPAD NIET VINDEN, terwijl ik tog echt de naam van de laptop zag.

Van de laptop naar de pc kon ik de pc wel vinden, de gedeelde files en printers zien maar als ik klikte op bijvoorbeeld H op desktop dan kreeg ik deze foutmelding: Onvoldoende opslagruimte op de server beschikbaar omde deze opdracht te verwerken.

Wie kan mij helpen?
 
Printers delen werkt wel vanaf de laptop. Ik kon vanaf de laptop via de pc een afdruuk maken. Ligt het mischien aan het type driver? Het is een usb2
 
Ik heb ook geprobeerd mijn interne (ide) Hardeschijf op de pc te delen, op de laptop kon ik erbij. Alleen vanaf de pc kan ik geen bestanden op de laptop vinden, (Foutmelding: Kan het netwerkpad niet vinden)(de naam laptop staat er toch echt!"!)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan