Draadloos WDS Netgair, wireless bridging

Status
Niet open voor verdere reacties.

daniel112

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 nov 2010
Berichten
2
beste allen,

wellicht is er op dit forum een helder licht :)

ik krijg iets niet voor elkaar, en de fabrikant... sitecom ... is niet thuis. Any help... is welkom !

Doel:
•*op 1 router via Ethernet op WAN poort draadloos maken
• bereik vergroten door gebruik te maken van twee draadloze bruggen

Speciaal de WL-341 gekocht met WDS. Ik kom er alleen niet uit... Nergens staat goed gedocumenteerd wat exact de instellingen moeten zijn. Uiteraard begrijp ik dat je de MAC adressen moet invullen. Wat ik al niet begrijp, is of je alle MAC adressen overal moet invullen, of alleen van het station waar het tussen moet praten.

Tips, meer dan welkom. Verbinding maken met de doosjes gaat prima, maar als je verbinding maakt met de twee die zouden moeten bruggen.. .heb je geen internet.

Thnx
 
Als je twee routers aan elkaar wil koppelen, moet je bijvoorbeeld router 1 het macadres geven van router 2 en router 2 het adres van router 1 geven, dan kunnen ze elkaar herkennen.

Als je wds wil inschakelen moeten allen apparaten voorzien zijn van wds

Succes John
 
ah, gevonden.

DHCP op de twee extenders uitzetten & ip in dezelfde range, echter niet exact hetzelfde, dus x.x.x.(x+1). Hopelijk kan iemand anders hier weer wat mee.

topic closed :cool:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan