Draadlooz internet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Deffy

Gebruiker
Lid geworden
28 apr 2005
Berichten
40
IK heb al sinds 4 maanden draadloos internet en de eerste maand viel internet steeds uit.Toen had ik de router geupdate en toen viel ie niet meer uit.Maar sinds kort valt ie weer uit en ik weet niet wat ik nu moet doen.

groeten , deffy
 
Het kan zijn dat door het gebruik van WPA, de verbinding opeens weg valt welke veelal alleen is op te lossen door een herstart (of uit- en inschakelen van de adapter).
Dit is met name het geval als er nogal wat storing aanwezig is.
Probeer dan eens de volgende DWORD waarde toe te wijziging in het register: AuthMode=dword:00000002 in de sleutel [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\EAPOL\Parameters\General\Global]
Als het probleem hiermee niet is opgelost kunt u wellicht beter terugvallen op het minder veilige WEP.
Heb je hier iets aan?

Bron
 
Nu is er iets heel vreemds gebeurt opeens doet het draadloos internet alleen op mijn broertjes computer en niet meer op die van mij en mijn vader en ik kan het probleem niet vinden wie heeft een oplossing? als je instellingen nodig hebt moet je het maar zeggen moet ik even op mijn mijn eigen computer kijken.
 
Is dat zomaar spontaan gebeurd?
Dus zonder instellingen te hebben veranderd of software te hebben geïstalleerd?
Opstelling veranderd (een pc is verplaatst)?.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan