Driver contoller

Status
Niet open voor verdere reacties.

e de waele

Verenigingslid
Lid geworden
28 dec 2000
Berichten
2.709
Geachte forum leden
Ik krijg steeds maar berichten dat mijn drivers niet meer van deze tijd zijn Wat moet ik daar van geloven ?? of moet ik daar niet naar luisteren
Wat is een goed programma (driver controle ) dat ik eens kan draaien en dat ik ook kan vertrouwen dat dit juist werkt
Er zitten bij helpmij toch wel specialisten tussen die dat weten denk ik
Misschien dat er dan toch nog iets aan het licht komt wie geeft mij raad
e de waele
 
Van wat of wie krijg je die melding?

En als drivers gewoon werken is het onzin om ze te updaten, heel soms wordt er iets toegevoegd maar dan alleen voor nieuwere hardware zoals een grafische kaart b.v.

De noodzaak om te updaten hoeft alleen als er iets niet werkt, nieuwere drivers voegen niets toe, anders dan dat vrijwel iedereen roept dat het belangrijk zou zijn, not.
 
Het zijn steeds van die popups die aan de zijkant verschijnen alleen heb ik problemen met mijn muis die valt steeds uit
Maar daar heb ik op helpmij al een vraag aan gesteld (nog niet opgelost)
e de waele
 
Hoe ziet de melding er uit en van wie krijg je die? Misschien is het gewoon malware.
 
granitk7 het komt soms gewoon zo maar te staan ik denk dat het een soort reclame is Ik heb hem laten scannen En hem laten scannen op malware
En hij heeft er 3 gevonden deze zijn verwijderd ik ga het nu afwachten zeer bedankt voor de tip
Lange pier Ik ga deze eens doorspitten en bekijken of ik er wat mee kan ook bedankt
e de waele
 
Met het prg AD-ware is dat niet goed ?
of zijn er betere
e de waele
 
http://windows.microsoft.com/nl-nl/windows/open-event-viewer#1TC=windows-7
Daar staan de gevonden problemen, bij systeem o.a.

Zou alles van die BT en de USB via apparaatbeheer deïnstalleren met als laatste die van de muis en op nieuw opstarten.
Mocht windows erna om een plaats voor de drivers vragen dan kun je verwijzen naar of windows\system32, syswow64 voor een 64 bit windows of in die mappen naar drivers.

Indien je bij die muis wel een zender/ontvanger hebt, die proberen op een USB poort.
Neem aan dat er gebruik wordt gemaakt van SetPoint van Lochtech?

Zou ook eens gaan scannen op rommel, die er misschien op staat, om die te verwijderen.
Onderin die site staan nog een paar progjes daarvoor.
http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/
http://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/

Gaf toch genoeg links om rommel er af te krijgen in het andere topic.
 
Ik heb ze nu allebei laten draaien maar er is niets uitgekomen IK weet nu nog steeds niet wat het is
Ik vind het ook vreemd dat er op 1 poort word gereageerd als ik daar de bedrade muis even aansluit en er weer afhaal
Kan ik niet nagaan wat de instelling is van deze poort zodat ik ze kan vergelijken met de ander 3 poorten ?
e de waele
 
Maak eens een screenshot van apparaatbeheer met de USB uiteklapt en zet die hier eens neer.
Schermafdruk bijvoegen : van het volledige scherm : [PrtScn] knop; van het actieve venster : [Alt][PrtScn] toetscombinatie. Start -> Uitvoeren -> mspaint.exe, Bewerken -> Plakken, Bestand -> Opslaan als -> [Bestandstype: JPEG] + naam invullen. Uploaden via de Paperclip knop in nieuw bericht.

Ook kun je met Speccy een link maken en die hier plaatsen.
https://www.piriform.com/speccy/download
Kunnen we de hardware bekijken.
 
Hier mijn scherm afdruk
 

Bijlagen

  • Apparaat beheer.jpg
    Apparaat beheer.jpg
    73,9 KB · Weergaven: 42
Andere USB poorten doen hetzelfde?

Gaarne nog de html link van Speccy plaatsen.

Overigen staan in die links naar de rommel progs onderin ook nog een paar, Combofix b.v., die kan lang duren en alleen gebruiken met de virusscanner uit.
 
Ok die ga ik ook proberen met scanner uit en de link ga ik morgen ook naar u toezenden en er is maar een usb poort die reageert op mijn muis als ik deze even trigger de andere 3 poorten werken verder gewoon goed
 
Combo fix Kan op dit moment niet gebruikt worden voor win8.1
Ik heb speccy gedraaid maar krijg het niet verzonden of ik doe het verkeerd ?
e de waele
 
Dat heb ik nog niet gedaan
Ik ga dat dan maar eens proberen
nu ben ik al 5 uur bezig zonder een probleem (raar)
e de waele
 
Het lijkt er op of het is opgelost maar ik ga nog afwachten wat er gaat gebeuren
Ik weet niet waarom het nu zou zijn opgelost ????
e de waele
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan