levenloos13
Gebruiker
- Lid geworden
- 11 mrt 2008
- Berichten
- 249
Ik heb ze allemaal getest en ze werkte allemaal niet!
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hallo,
Ik heb bij iemand zijn hele computer opnieuw geinstaleert.
Nu is het probleem die windows die ik heb geinstaleert instaleert bijna alle drivers automatiscg dus ik kijk bij appartaatbeheer en wat zie ik daar? De geluiddriver mist.
Ik dus everest home gedownload en naar Geluid gegaan.
Wat denk je? Staat daar de naam van de geluidskaart niet alleen Audio bus.
Toen dacht ik laat ik maar de realtex driver instaleren en toen ik dat had gedaan viel de computer uit en als ik hem weer aanzetten kreeg ie blauwscherm.
kqn iemand me helpen om getuid stuurprograma van medion te starten,ik van alles geprobeerd maar wonder resultat
mvg abby
Dus toen heb ik de computer in veilige modus opgestart en heb via appartaatbeheer de audiodriver weggehaalt. In veilige modus was de ? bij Audio bus wel weg en toen stond er Realtex 97 maar ik heb er niks aan als ik alleen maar blauw scherm krijg met opstarten.
Toen startte ik de pc weer op en toen deed de computer het weer normaal.
Wie weet hoe ik erachter kan komen wat de drivers voor deze geluidskaart zijn?
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.