Drivers Acer Aspire

Status
Niet open voor verdere reacties.

Rubensky

Forumleiding
Hoofdbeheerder
Lid geworden
20 nov 2012
Berichten
357
Mensen,

Wie kan mij helpen aan de drivers voor een Acer Aspire E700? Het is een Winsows 7 32 bit. Ik heb bijvoorbeeld op de website van Asus al geprobeerd de drivers voor het chipset te downloaden maar dan krijg ik steeds een fout.

Hieronder vinden jullie de gegevens:

Overzicht
Besturingssysteem
Windows 7 Professional 32-bit SP1
Processor
Intel Pentium E6800 @ 3.33GHz 71 °C
Wolfdale 45nm Technologie
RAM
4,00GB Dual-Kanaal DDR2 @ 398MHz (6-6-6-18)
Moederbord
ASUSTeK Computer INC. P5Q-VM DO (LGA 775) 57 °C
Grafisch
PL2274HD (1280x1024@1Hz)
16MBATI Standaard-VGA grafische adapter (ASUStek Computer Inc)
Opslag
298GB Hitachi HDT725032VLA380 ATA Device (SATA) 50 °C
Optische schijven
HL-DT-ST DVD+-RW GSA-H31N ATA Device
HL-DT-ST DVD-ROM GDRH10N ATA Device
Geluid
Hauppauge WinTV-HVR 67xx Capture Device
Besturingssysteem
Windows 7 Professional 32-bit SP1
Computertype: Desktop
De vraag is dus wie mij aan de juiste gegevens voor deze pc helpt
 
Als ik er vanuit mag gaan dat je nu wél Internet hebt op die laptop (indien draadloos geen Internet, hang 'm even bedraad aan je router en kijk of Internet dan wel werkt), dan kijken of de volgende link je voorziet van (Intel) driver:
link
Download en installeer de Intel® Driver Update Utility die daar staat, en draai die daarna. Hopelijk lever het wat op (Acer heeft drivers t/m Vista, maar niet voor hogere versies van Windows).

Tijs.
 
het is een desktop zegt ie volgens mij
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Nu krijg ik iedereen over me heen waarschijnlijk maar ik heb werkelijk tientallen laptops en PC's voorzien van een OS en ik zoek werkelijk nooit naar een driver. Ik zet Driverbooster erop en ben in één keer klaar. Werkelijk nog nooit fout gegaan !! Wou ik toch even kwijt.
 
Dat is inderdaad een goede maar heb je wel eerst een internet verbinding nodig.
 
Dat is waar maar heb persoonlijk zelf nog niet mee gemaakt dat bedraad niet werkte na installatie van het OS
 
Ik ook niet, maar dat het toch even duidelijk is :)
 
Waar vind ik een betrouwbare website om driver booster te downloaden? Die vind dan gewoon alle geschikte drivers?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan