Emule en routerinstellingen

Status
Niet open voor verdere reacties.

meloen82

Gebruiker
Lid geworden
14 mei 2001
Berichten
167
Hoi allemaal,

Ik heb het programma emule gedownload maar het werkt niet goed. Het komt waarschijnlijk omdat ik mijn router verkeerd heb ingesteld. Ik heb op internet gelezen dat je bepaalde poorten open moet zetten. Ik weet niet precies welke poorten ik open moet zetten en dan heb ik nog een probleem. Ik weet niet hoe ik de instellingen van mijn router kan veranderen. De router heeft geen programmaatje ofzo. Ik heb al bij mijn instellingen gekeken maar kan nergens mijn router vinden!! Ik hoop dat iemand van jullie mij kan helpen emule werkend te krijgen!!

Groetjes Milou

Ps; ik heb een blauw met grijze router van het merk e-tech.
 
Sorry ik was nog vergeten te vermelden dat ik windows ME gebruik. Bij emule krijg ik steeds een lage ID terwijl ik een vrij snelle kabelverbinding heb. Ik wil natuurlijk graag een hoog ID!!!!
 
Hier kun je kijken welke poort dit progje gebruikt. Deze poort dan openzetten.
 
Kijk eens op deze site (bovenbalk bij routers)...

http://www.dutchemulefaq.tk/

Die van jouw staat er niet bij, ik zelf heb een sitecom en heb hem mbv deze site ingesteld. Die E-tech moet denk ik ongeveer met hetzelfde princpe werken.

Mike
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan