er mist een driver

Status
Niet open voor verdere reacties.

coolbartman12

Gebruiker
Lid geworden
15 aug 2011
Berichten
188
ik heb laatst geprobeerd een nieuwe driver voor mijn beeldscherm te installeren op deze manier: http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/296201-Ond-Update-de-drivers-van-je-videokaart!
maar mijn beeldscherm ziet er nu heel raar uit en alles is onscherp maar ik heb wel mijn nieuwe driver ge installeert maar mijn computer zegt nog steeds dat ik een driver mis weet iemand wat ik moet doen.
alvast bedankt:thumb:

computer gegevens:
windows vista
videokaart merk: nvidia
versie: mijn oude versie was 175 daarna versie 285 en daarna versie 290
 
Los van de (wat lange) handleiding waarnaar je verwijst is er een supersnelle updatemethode die je rechtstreeks bij Nvidia kunt uitvoeren. Enige wat je vooraf even moet weten is het type videokaart dat je hebt. Klik simpelweg even op beeldschermadapter in apparaatbeheer in het configuratiescherm en je weet het.
Daarna ga je naar de site van Nvidia, selecteert de kaart en je Windowsversie en even later heb je de juiste driver.
 
ik moet invullen welke Product Serie ik heb maar ik weet niet waar dat staat
 
Welke NVIDIA heb je een GTX versie, zo ja wel nummer? Bijvoorbeeld GTX460.
 
Hier bijv.

Maarre, dat schreef ik al in mijn vorige bericht................ (dat je het hier kunt vinden!!!)
 

Bijlagen

  • Presentatie1.jpg
    Presentatie1.jpg
    56,8 KB · Weergaven: 20
lol ik heb inplaats van GeForce nForce geselecteerd en nu kon ik wel de hele lijst invullen met overeen komende gegevens ik ben de installatie nu aan het downloaden ik hoop dat het werkt
 
bijna alles is weer normaal behalve mijn bureaublad dat is nogsteeds een beetje raar maar ik kan in iedergeval mijn spelen weer spelen
wat bedoel je trouwens met mobo chip?
 
Dat het een videochip op het moederbord bereft en geen 'losse' videokaart.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan