Even iets testen...

  • Onderwerp starter Onderwerp starter RoelK
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

RoelK

Gebruiker
Lid geworden
1 dec 2012
Berichten
170
Hallo iedereen,

Ik heb even snel een test programma gemaakt. Je kan hiermee 2 keer hetzelfde geluid testen (test 1 en test 2 lijken hetzelfde, maar verschillen enorm). Graag de resultaten posten (graag ook vermelden welke Windows versie je hebt)! En let maar niet op de fouten in het programma!

Download link (.zip)

Alvast bedankt,
RoelK
 
Bij mij werken beide geluiden en klinken ze hetzelfde.
Windows 8 Enterprise NL. (6.2 Build 9200)
 
Laatst bewerkt:
Hoi,

Bij mij klonken beide geluiden ook precies hetzelfde. Mag ik je vragen wat precies het verschil tussen de geluiden is en waarvoor je de resultaten gaat gebruiken?

Mij OS is Windows 7 Home Premium Versie 6.1 (build 7601: Service Pack 1).

MartinJM
 
Bedankt voor het testen! Ik ga het gebruiken voor een programma en het verschil tussen de twee geluiden is dat Test 1 een geluid maakt via VB6 en Test 2 via C++. De aanleiding van deze test was omdat op mijn andere computer C++ wel geluid kon maken en VB6 niet en in mijn Virtuele Machines konden C++ én VB6 geen geluid maken! Ik vroeg me af of het bij jullie wel zou werken... En dat doet het gelukkig wel!
 
Beide hetzelfde

Win 8.1 Pro x64 (PC)
Win 8.1 Pro x64 (Surface Pro 2 (tablet))
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan