ex-HD

  • Onderwerp starter Onderwerp starter hunt
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

hunt

Gebruiker
Lid geworden
10 nov 2002
Berichten
501
ik heb een externe HD , deze wil ik gaan formateren.
kan ik dat doen , vanuit een draaiende windows ( Vista..) of moet ik via een herstart richting de ex-HD om te formaten ??
de externe schijf moet leeg , dus geen win opgeplaatst worden..
 
Hoi,

Volgens mij gewon rechtse muisknop op de Externe schijf klikken en dan voor formateren kiezen dus gewoon onder vista
 
Correct modag. Je kunt dat zo doen EN tijdens dat windows draait.
 
oké , bedankt voor de snelle reactie , korte andere vraag FAT of NTFS , schijf word alleen gebruikt om muziek ( MP3 ..) op te slaan.
 
@error53 Jou reactie klopt ook. Maar je op dat moment in gebruik hebbende windows schijf kanje niet vanuit windows zelf formatteren;)

@Hunt:
Het kan wel lang duren hoe groter je ex hd is...

Edit:
@Hunt:
Ntfs, is altijd makkelijker, volgens mi kon je met FAT maar iets van max 4gb per keer schrijven... Dacht ik. (Verbeter maar als het fout is)
 
Laatst bewerkt:
NTFS , oké , bedankt ga er meteen mee aan de slag !!!
 
Edit:
@Hunt:
Ntfs, is altijd makkelijker, volgens mi kon je met FAT maar iets van max 4gb per keer schrijven... Dacht ik. (Verbeter maar als het fout is)

klopt ;) met fat32 kan je maximaal 4 GB per keer overzetten :)
 
@borrelnoot, haah gelukkig dan had ik het goed.
@hunt is het gelukt? Of is het een grootte partitie?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan