• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel 2010 - Selectie verzenden

Status
Niet open voor verdere reacties.

Cactus77

Gebruiker
Lid geworden
29 jun 2007
Berichten
43
Goede middag,

Ik zit al een tijdje te googlen, maar ik kan het volgende niet vinden:
In Excel 2003 heb je een knop e-mail. Als je deze indrukt komt er boven in de balk een extra balk bij waar je een mailadres in kan vullen. Als je een deel geselecteerd had, kon je kiezen voor 'Dze selectie verzenden' en verzond je alleen het geselecteerde deel.

Ik ben bezig in Excel 2010 en ik krijg het nergens gevonden..... Iemand enig idee?

Alvast bedankt
 
Ja, die zit onder de nieuwe Office knop, links bovenaan:
Verzenden....
Per E-mail;
Als bijlage PDF
Als bijlage XPS
Als Internet-Fax
 
Laatst bewerkt:
Bedankt voor de reactie, maar die opties had ik (uiteraard) zelf al gevonden.
Het gaat echt om de knop 'Selectie verzenden'.
Als je een aantal kolommen selecteert en je drukt op deze knop, worden alleen deze kolmmen ingevoegd in een mailtje.
Ik heb het vermoeden dat het een functie is die alleen in Excel 2003 zit: http://office.microsoft.com/nl-nl/e...kbladen-verzenden-via-e-mail-HP005201209.aspx
Wellicht heeft er iemand hier de 2010 oplossing......
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan