• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel gegevens snel exporteren naar Access

Status
Niet open voor verdere reacties.

fanis01

Gebruiker
Lid geworden
12 feb 2011
Berichten
104
Hallo
Ik wil 2 a 3 werkbladen van excel snel exporteren naar een Access bestand. Echter ik alleen maar de klasieke manier via Access "Externe gegevens ophalen". Is er misschien ook iets anders?
Bij voorbaat dank
Fanis
 
ik kan je hier niet mee helpen, maar kun je ook aangeven waarom jij vindt dat dit (externe gegevens ophalen) niet werkt (of onvoldoende resultaat oplevert)?
 
Hallo
Als ik in Access ben en ik wil b.v. 3 tabellen uit excel importeren, dan moet ik dat heel precies aangeven en één voor één. Dat gaat altijd goed. Ik ben niet zo los in alle mogelijkheden van "Office" en ik dacht dat dit misschien tegenwoordig sneller kan? Misschien door een soort macro, waardoor je met de druk op een knop dat je in één keer alles binnen hebt.
Bij voorbaat dank
Fanis
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan