• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Excel-Hyperlink i.p.v. macro met meer bodytekst mogelijk?

fotofons

Gebruiker
Lid geworden
2 aug 2007
Berichten
110
Ik maak graag gebruik van macro's in excel, maar bij mijn vrijwilligerswerk zijn die uitgeschakeld. Bij een hyperlink is in de body maar max. 255 tekens mogelijk. Ik wil er meer kwijt. Iemand een alternatief/oplossing? Bedankt
 
Ik wil vanuit excel tekst in een nieuwe email zetten waar dan allerlei gegevens vanuit excel worden gebruikt.
To, cc, bcc, onderwerp en body zijn in principe geen probleem, alleen de tekst voor in de body is veel te lang.
 
Staat die tekst direct in de hyperlink of in een cel waar je dan naar verwijst?
 
Plaats de body niet in de hyperlink maar kopieer die na het aanklikken van de hyperlink in de dan gegenereerde e-mail. Dat scheelt toch weer iets.
 
Dank voor alle reacties tot nu toe. Zoals ik schreef macro's gaat het niet worden. Knippen en plakken wil ik mijn collega-vrijwilligers ook niet laten doen. Of power automate beschikbaar is, daar ga ik de komende week eens naar kijken.
 
Terug
Bovenaan Onderaan