Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Privacywetgeving
Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.
Sub VoorkomLockedFout()
' 1. Beveiliging tijdelijk uitschakelen
ActiveSheet.Unprotect Password:="JouwWachtwoord" ' Laat leeg als er geen wachtwoord is
' 2. Nu pas de cellen ontgrendelen (dit gaat nu goed)
Range("A1:C10").Locked = False
' 3. Beveiliging direct weer aanzetten
ActiveSheet.Protect Password:="JouwWachtwoord"
End Sub
Volgens mij heb ik dat niet geschreven. Ik dacht wel dat als jij er mee bezig bent in jouw document dat je er wel wat vanaf weet. Ik heb er geen verstand van.Hey Senso, ik beweer niet dat ik een excel expert ben hé.
Aan een blanco file heeft niemand iets, die hebben we allemaal.HSV, ik ga het vanavond nog een keer proberen, en als dat niet lukt zet ik een blanco file hier op het forum.
Mvg, Bart
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.