firefox?

Status
Niet open voor verdere reacties.

bartmannetje

Gebruiker
Lid geworden
20 aug 2004
Berichten
16
halloha ik heb firefox gedownload en hij diet het wel maar als ik internet opstart met het knopje www op men toetsenbord dan gaat hij gewoon naar IE en krijg ook geen snelkoppeling geknutseld kan iemand mij helpen?
:(
 
Of we blijven gewoon hier :).

Heb je FireFox wel ingesteld als standaardbrowser?
 
in firefox ga je via "tools" naar "options" en daar vink je "default browser" aan.

Als je firefox installeert kun je er toch voor kiezen om een icoon op je bureaublad te krijgen. Heb je ook geen snelkoppeling nodig.

Probleem zal we gewoon zijn dat je www-knopje verwijst naar ie in plaats van firefox. Dat moet je dus ff aanpassen.
 
Geplaatst door JackIndo
Hallo,


Kijk alles over FireFox vragen en antwoorden en/of stel die vraag aan de specialisten;

zie site;

http://www.mozbrowser.nl/forum/viewforum.php?f=2&sid=58e309ccd8405d70672f2d6891ab20e0

Sja, deze sectie is er niet voor niets he :rolleyes: Niet verwijzen naar een ander forum voor een antwoord het wordt niet voor niets hier gevraagd.

Meestal heeft zo'n knop een bepaald programma toegewezen dus weet niet of het iets uitmaakt of je Firefox wel of niet standaard hebt staan.

Meestal gebeurd dit automatisch wel namelijk ;)
 
Laatst bewerkt:
Verwijst meestal naar "default browser", bij een Microsoft Keyboard hardnekkig naar "internet explorer" en elk ander toetsenbord is het meestal wel in te stellen :).
 
Yep thanx is gelukt en er stond al een snelkoppeling op men b.blad had men bril niet op denk ik:rolleyes:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan