• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

forumule kopieren

Status
Niet open voor verdere reacties.

serra_angel

Gebruiker
Lid geworden
22 feb 2002
Berichten
55
Hallo,

Wie kan mij met het volgende probleem helpen?
Op blad 2 staat in cel C3 de volgende formule, deze is formule is juist:

=AANTAL.ALS(Dag!E8:E14;">0,25")

echter als ik deze formule met de vulgreep naar beneden kopieer, of op andere manieren, krijg ik deze FOUTIEVE formule

=AANTAL.ALS(Dag!E9:E15;">0,25")

op blad 2 in cel C4 moet komen te staan:

=AANTAL.ALS(Dag!E15:E21;">0,25")

Dit probleem heb ik ook met kolommen, als ik naar rechts kopieer.

Bij voorbaat dank voor de hulp.

Groetjes Serra
 
=AANTAL.ALS(Dag!$E$8:$E$14;">0,25")

Als je de formule zo invoert met $-tekens dan kun je de formule verplaatsen zonder dat deze zich aanpast (kijk ook in help onder absolute verwijzing of formule kopieren cq verplaatsen.
 
Ook dat heb ik al geprobeerd, maar in cel C4 komt dan deze formule te staan:

=AANTAL.ALS(Dag!$E$8:$E$14;">0,25")

de juiste formulie moet zijn:
=AANTAL.ALS(Dag!E15:E21;">0,25")
 
Ja en als je nou die éénmaal handmatig invoert dan is het toch ok lijkt me
 
euh, ja, maar hij moet nog meer dan 52 x gekopeerd worden .........en deze is nog maar van 1 rij......

zo heb ik ook nog tientallen kollommen waar ie heen moet.......maar om het ff onder de knie te krijgen probeer ik het nu even rij voor rij en kolom voor kolom :)
 
Ja hoop werk, ik zou geen andere oplossing weten.

Succes.
 
Plaats deze formule in C3

=AANTAL.ALS(VERSCHUIVING(INDIRECT("Dag!E"&(RIJ()-2)*7);1;0;7;1);">0,25")
 
Jah, dat bedoel ik. Je hebt me een heel eind op weg geholpen, daar kan ik wat mee. Hartstikke bedankt !
Groetjes Serra
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan