Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Privacywetgeving
Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.
Hallo,
Ik had graag gehad dat als de waarde van een cel gelijk is aan 0,00 deze cell blank is. Ik vermoed dat het met Invoegen functie en dan met de If regel maar het lukt mij niet.
Weet er iemand raad.
bedankt
Mousty
Mousty,
Klik op menu Extra > Optiies > Weergave en nulwaarden uitvinken
Gewoon een vermenigvuldiging van twee andere cellen.
Met voorwaardelijke format lukt het niet je kunt daarmee alleen het format aanpassen niet de waarde.
Mousty
Extra ?? Opties ?? Waar vind ik dat, of ligt het aan mijn koorts ?
Extra is 1 van de menu's.
In het Engels is het Tools.
Als je waarde blanco wenst ipv 0.00 zijn er verschillende opties :
je gaat na over er 1 of meer van de te vermenigvuldigen factoren gelijk is aan nul en ondervang dit met de als functie =ALS(OF(a1=0;b1=0);"";a1*b1)
of je gaat na in je resultaatcel of je quociënt nul is. (=ALS(a1*b1=0;"";a1*b1)
GiMe
Uitstekend dit werkt en is precies wat ik zocht
Bedankt
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.