• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

functiematrix en schaal

Status
Niet open voor verdere reacties.

ferryve

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
7 jan 2016
Berichten
3
Hoi Hoi,


Ik loop al een tijdje te puzzelen met een excel. (ben niet zo een uitleg wonder maar doe me best)
Het is de bedoeling om een excel op te zetten waarin je zowel de leeftijd als de functiegroep kan aanpassen en dat hierachter het bedrag komt te staan.
Leeftijd voorbeeld 18 t/m 24 en daarin een functieschaal van 1 t/m5
Ik heb het met verticaal zoeken geprobeerd alleen krijg ik het alleen voor elkaar om voor de leeftijd 18 (eerste waarde) werkend te krijgen.
Ik hoop dat mijn uitleg een beetje duidelijk is, en zal het excelblad erbij zetten.

Hoop dat jullie me kunnen helpen.

Bekijk bijlage voorbeeld - Functiegroep en loon.xlsx
 
Wauw bedankt,

Ik zal er zelf nog een aantal getallen aan toe voegen en als dat gelukt is zal ik hem sluiten.
 
Of:
In F2 en verder naar onderen.
Code:
=ALS.FOUT(VERT.ZOEKEN(C2;VERSCHUIVING('Functiegroep Leeftijd - vertica'!$A$1:$B$9;0;VERGELIJKEN($D$1&" "&D2;'Functiegroep Leeftijd - vertica'!$A$1:$N$1;0)-1);2;0);"")
 
Het is me gelukt, wel kopierwerk van jullie meesterwerk maar bedankt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan