Gecentreerd in IE maar niet in FF

Status
Niet open voor verdere reacties.

Eagle Creek

Verenigingslid
Lid geworden
3 okt 2002
Berichten
26.338
Hallo.

De banner op mijn forum (niet in forum sectie want heeft niets met het forum speciaal te maken volgens mij) is gecentreerd als ik met IE kijk. Alleen in Firefox niet!

Hoe los ik dit op?

Als jullie HTML code nodig hebben even vragen; het is nog niet de bedoeling dat iedereen al het forum kan zien :D. Dus als je iets nodig hebt kan je het altijd vragen, desnoods PB ik de URL even.

Gebruikte code:
Code:
<!-- logo -->
<center>
<a name="top"></a>
<table border="0" width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0" align="center">
<tr>
	<td align=""><a href="index.php?"><img src="blablabla hier ut logo.gif ;)" border="0" alt="blaat" /></a></td>
	<td align="right">
		&nbsp;
<!--
  NEW HEADER &amp; NAVBAR
  
  Now that the nav buttons are in the
  navbar template, you can stick whatever
  you like into this space.

  This makes it much easier for novice
  admins to customize their header
  template without affecting important
  navigation elements.
-->
	</td>
</tr>
</table>
</center>
 
Overigens zie ik net dat een andere banner (andere skin) bij FireFox ook helemaal naar de ** is :eek: (naar beneden verzakt).
 
<td align="center"><a href="index.php?"><img src="blablabla hier ut logo.gif " border="0" alt="blaat" /></a></td>

Borders op 10 zetten in ontwerpfase om te zien wat waar is.

:cool:
 
Uuhm; wat bedoel je nu precies? Krijg ik dan geen randen van 10 ofzo?
Is toch geen definitieve oplossing?

In IE is alles in orde en ben FF vergeten. Was allang blij dat IE werkte na een uur of 3.
 
Neen borders heeft hier als zodanig niks mee van doen, alleen kun je dan zien waar je cellen zitten.

Alleen de cel met het plaatje centreren werkt bij mij wel.

Maar...... hoe zit het met je overige code op de pagina, mogelijk is daar ook iets niet in de haak.

:cool:
 
Waarom gebruik je <center> als je in de <table> ook een align="center" opgeeft ? <center> is trouwens ook nog eens deprecated, <div align="center"> (of een ander blokelement die bijna hetzelfde is) is beter :)

@Peter Vazed: Waarom hij 't bij jou wel kan doen en bij J-P niet kan liggen doordat er een strenge DOCTYPE boven J-P's document staat ;)
 
Laatst bewerkt:
Dat zei Peter per mail ook al.

Ik antwoordde daarop dat ik het ook erg vreemd vond maar toen ik dat niet deed het in IE simpelweg niet gecentreerd werd.

De HTML die jullie hierzien is wel van bron weergeven en niet die direct het forum in wordt gepompt trouwens.

Scheelt iets maar toch.
 
Geplaatst door XP_PC
Dat zei Peter per mail ook al.

Ik antwoordde daarop dat ik het ook erg vreemd vond maar toen ik dat niet deed het in IE simpelweg niet gecentreerd werd.
Je tabel wordt wel gecentreerd, maar doordat je als breedte 100% hebt opgegeven merk je hier niet veel van. Wil je de inhoud van de tabel ook centreren, dan moet je, zoals peter al eerder aangaf, in de <td> een align opgeven.
 
Ik snap er weinig van wat je bedoelt.

Zoals het nu is werkt het in IE. Toen ik die center tags weghaalde werkte het NIET in IE.

Hij heeft mij iets gepb-t, dat ga ik eerst proberen.
 
Peter; ik ga je niet zoenen maar wel heel hartelijk bedanken :D.

DIV deed het hem :thumb:.

En JP voor de moeite ;)
 
Zekers wel :thumb:.

Als de banner weer is ingestort mag jij weer dokter spelen :).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan