Geen mails meer na update Spamfighter

Status
Niet open voor verdere reacties.

StefanSKF

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
9 jan 2007
Berichten
3
Kan er iemand me helpen aub?
Na een Update gisteren van Spamfighter, ontvang/verzenden ik geen mails meer van Skynet of Telenet via Outlook 2003
Mails van een gmail-adres (die allemaal in dezelfde Inbox toekomen) komen wel toe
Waar moet ik beginnen zoeken om dit euvel op te lossen aub?
Een reply van de helpdesk van Spamfighter laat tergend lang op zich wachten
Met dank
Stefan

Edit: Ik heb voor de zekerheid Spamfighter reeds van mijn pc verwijderd...
 
Laatst bewerkt:
Spamfighter Corrupte Handelspraktijken

Op 31/01/07 naar spamfighter gestuurd:
Heb uw software verwijderd. Eerst en vooral omdat u niet aan de potentiële klant na proeftermijn de kans geeft om te kiezen om het product niet verder te gebruiken.

Ten tweede heb ik nadat ik spamfighter via control panel desinstalleerde, nog een heleboel files op mijn PC staan. Ondanks het feit dat dit door uw applicatie geschiedt
U desinstalleert namelijk uw applicatie helemaal niet van mijn PC want u laat voldoende applicaties staan om op de pc actief te blijven.
Bij elke opstart veranderd u o.a. mijn registry waarden. U bent dus niet beter dan al die lui die me Spam sturen, want u misbruikt het vertrouwen van lui die uw software uitproberen.


Dit zijn corrupte en misleidende praktijken en ik zal niet nalaten om de nodige stappen te nemen om hier paal en perk aan te stellen, alsmede u de nodige negatieve publiciteit te verschaffen,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan