Geen verbinding op 1 pc

  • Onderwerp starter Onderwerp starter poi
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

poi

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
4 dec 2001
Berichten
1.151
Mijn probleem lijkt een beetje op die van "game-master", het verschil is dat ik op een pc van een kennis niet kan inloggen en op die van mij wel. Heb de windows (XP) messenger verwijderd en alleen 6.1 draaien. Wat zou het probleem kunnen zijn?
 
Probleem is volgens mij 6.1. Heb deze gedownload ter vervanging van 6.0 (kwetsbaarheid volgens MS) en kon niet inloggen. Sterker nog, de hele zaak "bevroor". Alleen resetten hielp. Verwijderen en opnieuw downloaden: zelfde resultaat. Voorlopig even zonder MSN totdat alle bugs eruit zijn. Voor mij niet erg maar wel voor frequente gebruikers.

:mad:
 
6.0 heeft er niet opgestaan, en ik heb de xp messenger verwijderd. Ook 6.1 verwijderd en opnieuw geinstalleerd.
Als ik met google zoek naar 6.1 kom ik bij de site http://messenger.msn.nl/ die vervolgens niet wil openen. Ik probeer het nu nog een keer en nu opend die wel. Ik zal eens opnieuw gaan downloaden, wie weet.
 
probleem heef zich spontaan opgelost, denk dat het toch bij msn zelf ligt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan