Geen zichtbare 2e harddisk

Status
Niet open voor verdere reacties.

andre2

Gebruiker
Lid geworden
7 mrt 2010
Berichten
117
Hallo allemaal,

Ik werk met een apple mini desktop…
Om ook windows programma's te kunnen draaien heb ik Parallels geïnstalleerd.
dan heb ik Windows 8 er op gezet….verder geen probleem werkte goed.
Wat is er gebeurd ?
Van de week update van windows ontvangen om te updaten naar Windows 8.1
Sindsdien kan ik niet meer in mijn tweede harddisk waar de werkbestanden opstaan.
Niet als ik in de Windows omgeving ben ,maar ook niet in het besturingen systeem van apple.
Als ik naar "deze computer" ga ,laat hij maar een harddisk zien. Die waar de programma bestanden opstaan….

Bestanden die per e-mail binnen komen worden ook niet geopend en krijg de melding dat er geen toegang is ,gezien
als een netwerk fout. : psf\Home\Library\Containers\com.apple.mail\data\Library\mail downloads\ "het te openen bestand"

Die "psf" is de andere harddisk die niet zichtbaar is ,
Hoop dat ik het een beetje duidelijk heb omschreven.


Met jullie antwoord zeg ik bijvoorbaat dank,

Vriendelijke groet ,Andre
 
Kan zijn dat jouw Parallels nog niet compatible is met die 8.1, heb je de laatste versie? Je kunt in Windows evt. gebruik maken van "systeem herstel" om terug te gaan naar 8.0..
 
Dankje wel voor je antwoord, Oh dat kan het wel eens zijn dat parallels die compatibel is.Maar heb nu parallels en windows er af gegooid ,maar zie dan nog niet die grote harddisk.
Ik zou dan wel naar een herstel of opnieuw installatie willen van Ox . Maar in de mini zit alles voor geïnstalleerd ,dus heb geen schijf met besturingssysteem.

Het systeem herstel onder windows heeft niets opgeleverd ,dus wacht het even af……

Met vriendelijke groet , Andre
 
Gaat het hier om een externe harde schijf, of een 2e schijf in je Mac Mini, of om een 2e partitie (en heb je eigenlijk maar 1 harde schijf in je Mac Mini zitten)?

Als je op de Mac 'schijfhulp programma' (Disk utility) start, hoeveel schijven en volumes staan er dan links genoemd?
Je zou tijdelijk in je Mail programma de download locatie kunnen veranderen naar een schijf waar je wel bij kan.
 
Dank voor je antwoord

Het gaat om de schijf die in de mac mini zit .
Als ik "schijf hulpprogramma's " start zie ik links twee schijven , De schijf waar het besturingssysteem op staat en de zogenaamde media schijf van 500gb,
Wel zie ik de bestanden die op de schijf staan,maar kan ze niet openen,ik krijg dan de voor vertoning te zien.

Ik heb ook de mac mini naar fabrieks instellingen terug gezet door het besturingssysteem opnieuw te installeren.....Daarmee is niets gebeurd,de e-mail werkt gewoon ,hoef niets opnieuw in te stellen...

Dus ben ook even het spoor bijster....
Met vriendelijke groet Andre
 
Hoi Allemaal,

Even wat meer informatie , ik zie geen enkele harddisk, kom er ook niet in ,kan wel bestanden per e-mail naar een andere pc zenden en gewoon gebruiken of bewerken.

Hoe kan dit allemaal,wat doe ik verkeerd,

Met vriendelijke groet ,Andre
 
Zou je een screenshot (CMD+Shift+3) kunnen sturen van schijfhulpprogramma?
 
dank voor jullie inzet ,maar probleem met schijf is opgelost,in de windows omgeving gewoon zichtbaar

Vriendelijke groet Andre
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan