gegevens laptop redden

  • Onderwerp starter Onderwerp starter miem
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

miem

Gebruiker
Lid geworden
24 feb 2002
Berichten
797
Een vriendin heeft een Dell laptop die niet meer wil opladen en nu helemaal leeg is. Ze heeft een nieuwe laptop aangeschaft, maar op de oude laptop staan nog veel gegevens die ze graag zou willen overzetten. Hoe kan ze het beste de gegevens op haar nieuwe laptop krijgen?
 
Wil de laptop ook niet aan, als deze op de netstroom aangesloten is? Eventueel de accu eruit laten en kijken of ie wel netstroom pakt.
 
Ook zonder accu start hij niet op, niets nakkes nada. Laptop is ongeveer 3 jaar oud
 
goedenavond,

Je zou de harde schijf er uit kunnen halen.
Bij mijn weten is er een kabeltje te krijgen , waarmee je bv hem in een gewone PC kan zetten of aan de nieuwe laptop kan hangen en wellicht kan benaderen.
Gegevens daarna overzetten ( ff branden of zo ) moet dan geen probleem zijn.

groeten

Eric
 
Ze is niet zo handig en woont niet bij mij in de buurt, dus dat wordt lastig. Hoe zit het met die Dell laptops, die willen vaak moeilijk doen. Kun je als je de HDD eruit sloopt en hem bv in een externe casing stopt gewoon benaderen?
 
Er zijn Case voor Laptop HD te koop ja,maar ook kaartje waarmee je hem op een IDE aan sluiting kan hangen
 
Toppie Egel, dat is de meest simpel oplossing en dan kan ze die hdd daarna als een backup schijf gebruiken :p
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan