geinfecteerd bestand op CD

Status
Niet open voor verdere reacties.

emmerick

Gebruiker
Lid geworden
14 jun 2007
Berichten
36
hoi,

ik heb sinds kort een nieuw spel : rainbowisx vegas!
Ik speel het een tijdje maar kom niet verder dus download ik een trainer en speel het spel met de trainer bij het laden van een level sluit het spel dan ineens af en krijg ik een trojan horse genenic6.umu melding van avg en klik ik op HEAL maar een paar minuten later komt hij terug dan stop ik hem in de virus vault en verwijder ik hem zo!
maar hij komt weer terug dus ik besluit een scan te doen (30 min) van avg zelf een virus scan.
er komen geinfecteerde bestanden naar buiten en die haal ik weg, dan ziet mijn pc er weer schoon uit totdat ik het spel probeer te uninstaleren! (zonder CD) krijg ik weer de melding, dus ik doe de CD erin ga naar start druk op de het CD incoontje in deze computer en druk met rechts erop en dan op verkennen.
Daar zie ik de inhopud van de CD en ga de bestanden een voor een scannen met avg een bestand is geinfecteerd : issetup.dll op de CD!!!
En die heeft mijn pc ook schade toe gedaan bijvoorbeeld een ingepakte driver van dell (mediashield application) geinfecteerd! kan ik die mediashield nog wel gebruiken of moet ik die dell driver opnieuw instaleren want het ingepakte bestand (zo'n ding die je download) is geinfecteerd (en heb ik verwijderd) maar moet ik de driver dan ook opnieuw downloaden en instaleren?

en nu de hoofdvraag:

Hoe kan het gebeuren dat dat bestand op de CD geinfecteerd is ? door de trainer? of was het al zo?

pas na het instaleren van de trainer deed hij zo raar!

kan ik het ook nog desinfecteren want als je zo''n bestand scant staat er dat hij geinfecteerd is maar niet dat je hem kan healen !

de trainer had ik van cheatnow.nl en dan de trainer voor ''rainbowsix: vegas''

please help want dit is %#^^%# !!!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Als het een legale cd is (dus niet gebrand) is de kans nihil dat het virus/malware daarbij op zit (dan had je allang meer erover gehoord opt internet (ik neem an dart je er even op gezocht hebt op google)

Naar mijn idee is de trainer geinfectterd met een rootkit/virus die een service start en daarna je machine gaat vernachelen...
 
maar hij vond een trojan horse !!
maarja.. er is toch wel een manier om dit te voorkomen?
ik bedoel mijn hele computer opnieuw instaleren helpt toch?
En ik heb hem verwijderd ,alleen hij staat nu op de CD!toch?

zeg alsjeblieft dat je me kunt helpen want deze pc is net nieuw! en duur....
 
ik heb net alle systeem herstel punten verwijderd!
als ik ze niet had verwijderd had ik een eerder systeem punt kunnen selecteren voordat het virus er nog niet op zat!
En gewoon verder kunnen computeren zonder virus ! klopt dat?

want ik heb ze net wegehaald omdat ik had gelezen dat dat ook een manier is om virussen te verwijderen!

kan iemand mij misschien helpen met het verwijderen van het virus (dat ik het spel ook weer kan spelen)

alvast bedankt!
 
lijkt het jullie een goed idee om windows opnieuw te instaleren en te formateren?
 
Kan verstandig zijn.
Ik herhaal nog even
Als jij je CD legaal hebt gekocht en dus geen download hebt zal daar geeeeeen virus op staan

is die illegaal dan kan dat wel degelijk.

Vraag ook even op www.Nucia.nl hulp, daar specialiseren ze zich in dit soort gevallen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan