Geluid skype

  • Onderwerp starter Onderwerp starter toop
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

toop

Gebruiker
Lid geworden
8 feb 2004
Berichten
460
Ik heb een ipad 2 maar als iemand mij skyped krijg ik geen geluid. Zie wel dat ik ze heb gemist. Mijn ipad ligt gewoon open op tafel. Heb de skype testcall gedaan en dan is alles goed. En? Hoe krijg ik een contactpersoon eruit.

Gr
 
Het zou kunnen zijn dat jouw skype status op 'niet storen' staat, dat zorgt ervoor dat je geen calls hoort als er gebeld wordt. om een contactpersoon te verwijderen op de iPad selecteer je een contactpersoon, ga je vervolgens naar de bovenkant van het scherm waarbij de naam wordt weergeven van de contactpersoon. Daarnaast staat een pijltje, klik daarop en je zult kunnen kiezen uit contactpersoon verwijderen of blokkeren.

Succes.
 
Geluid van skype

Mijn skype staat altijd op online. Kontaktpersoon verwijderen ging niet op deze manier. Ben er nu achter. Kontaktpersoon aanklikken, bovenaan op kontaktpersoon klikken dan kijken op profiel van de persoon en dan kun je hem verwijderen.

Gr.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan