Geluid werkt niet meer!

Status
Niet open voor verdere reacties.

nooffense

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
21 okt 2011
Berichten
4
Ik heb pas Windows XP opnieuw geïnstalleerd (ja ik weet het, oud),
en sindsdien doet mijn geluid het niet meer.
Er staat ook nergens aangegeven dat ik een geluidsapparaat heb aangesloten of iets dergelijks, en als bij configuratiescherm bij geluid iets wil veranderen bij de audio ofzo,
dan kan dat niet, ik kan niks aanvinken of iets dergelijks.

Ik hoop echt dat jullie mij kunnen helpen!
ik ben echt een noob in computers, dus moeilijke termen zeggen mij niks btw..
 
Xp word nog veel gebruikt hoor vooral voor servers
het is niet zo erg oud, maar nu draai ik er om heen, verder met je vraag
heb je toevallig de goede drivers geinstalleerd
voor het geval je niet weet wat een driver is het is een stuurprogramma dat zorgt dat je geluid goed functioneert
 
de chipset driver en sounddriver
heb je nog de cd van je moederboard??
daar staan ze op namelijk

of anders met pcwizard program ff kijken welke sound kaart je hebt
en bij de fabrikant op internet de drivers downloaden
 
Laatst bewerkt:
Ik heb geen cd van mijn moederbord, dus ik heb Pc Wizard gedownload, maar als ik dat opstart loopt het helemaal vast, elke keer.. ? Ik heb het al een paar keer opnieuw gedownload enzovoort. Wat is nog een andere manier om erachter te komen wat voor drivers ik nodig heb?
 
Ik heb het al opgelost, ik had Everest Home geïnstalleerd, en daar zag ik de naam van mijn moederbord, toen kwam ik op de site van mijn computer. Toen heb ik de audiodrivers gedownload die daarop stonden, en nu doet mijn geluid het dus weer. :) Bedankt!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan