• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Gemiddelde met tekst en getal hoe gaat dit

Status
Niet open voor verdere reacties.
Je moet geen tekst en getallen in dezelfde cel zetten als je er nog mee moet rekenen.
Ik heb de tekst in de celopmaak gezet en nu kan je er wel mee rekenen.

Cobbe
 
Super gedaan ben ik blij mee.

Nog een aanvullende vraag:

maar kun je ook een gemiddelde berekenen ALLEEN over de ingevulde waarden. Stel ik heb 52 weken, maar er zijn maar 30 weken ingevuld toch het gemiddelde? Zonder de formule steeds aan te passen.
 
Ik begrijp niet goed de bedoeling. Komt door de layout, ik zie 21 rijen en jij praat over 52 weken. Ik zie niet welke gemiddelden je moet bereken.
Gemiddelde werkt altijd met de ingevulde cellen, er ontstaan problemen als er formules en/of 0 in sommige cellen staat.

Ik heb enkele gemiddelden gezet in uw bestand, als het dat niet is geef dan maar aan in het bestand wat je dan wel zoekt te bereiken.

Cobbe
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan