• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

getal in andere cel koppelen aan keuze uit lijst

Status
Niet open voor verdere reacties.

strijdje

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
23 dec 2013
Berichten
2
Hallo,

Ik ben nogal een beginner op Excel gebied, dus ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.. ik wil namelijk als ik in de cel een keuze maak uit een lijst met producten dat dan in de cel daarnaast automatisch de prijs van dit product naar voren komt.
dus als je bijvoorbeeld mozzarella uit de gemaakte lijst kiest dat dan automatisch in de cel daarnaast de prijs van mozzarella verschijnt. Hoe doe ik dit?
Alvast bedankt voor jullie hulp!
 
Even zoeken op gegevensvalidatie en op vertikaal zoeken. Anders even een voorbeeldje met wat je zoal gemaakt hebt.
 
zoals VenA zegt, Vlookup of te wel in het NL Vert.Zoeken als functie gebruiken
 
super dat jullie zo snel reageren!! ik zal de optie verticaal zoeken eens bestuderen en als ik er dan nog niet uit kom zet ik het bestand hier wel even op. Thanks
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan