Gezocht: combi flatscreen+DVD speler

Status
Niet open voor verdere reacties.

pingopuck

Gebruiker
Lid geworden
13 apr 2007
Berichten
225
Beste,
ben nieuw op dit forum. Op zoek naar een combi flatscreen (TFT) TV met ingebouwde DVD speler, om aan de keukenmuur te hangen. Denk aan een max. schermdiagonaal van 60cm. Moet bovendien verkrijgbaar zijn op de Belgische markt. Helpt iemand me mee zoeken?
Dank bij voorbaat voor alle tips.
Pingo
 
Een 19" van Lenco heeft dit nl Lenco DVT-1901
 
Bedankt voor de snelle reactie en de goede tip, Van Zwam. Alleen... mijn vrouw vindt het scherm wat te klein. Nog grotere modellen? Ik heb intussen contact opgenomen met de verdeler die onze vorige toestellen (inclusief TFT, maar geen DVD) geleverd heeft, en hij heeft een B&O voor zo'n € 9000! Een stuk boven ons budget, vrees ik. We hebben nog een andere verkoper opgebeld, maar kregen het antwoordapparaat; verwachten een antwoord begin volgende week.
Een toestel dat ik tegenkwam met googlen was een Akai ALD1930X, maar da's eveneens een 19"... kleiner dus dan de iMac G5 van mijn zoon.
Alle tips welkom en in dank aanvaard...
(leuk forum, trouwens, misschien kan ikzelf wat hulp bieden in de Mac afdeling :) )
 
Uitstekende link, Mr Music. Nu maar hopen dat er van die toestellen ook een aantal op de Belgische markt aanwezig zijn. Maar je hebt me alvast een goede link bezorgd, waarvoor mijn dank. :)
 
Na via allerlei links een shortlist van een tiental modellen opgesteld te hebben, en dat lijstje te hebben bezorgd aan onze plaatselijke electro verkoper, blijkt dat het enige toestel dat hij kan leveren een 19" model is, nl. Akai ALD1930X. Ik zal mijn vrouw moeten overtuigen, maar dat zal het worden, denk ik. :thumb:
 
Schitterend toestel, MrMusic, alleen... niet op de Belgische markt verkrijgbaar. Zou ik gewoon niet durven (:o ), iets in de US bestellen via het internet. Ik vertrouw op mijn 'elektroman van om de hoek'. Jammer weliswaar dat hij me geen groter toestel dan een 19inch kan leveren. Mijn vrouw is ook nog niet overtuigd dat we dit (= een 19inch kopen) zouden doen.
Mijn opties: een groter model, maar dan zonder DVD speler, of de 19inch, met DVD speler.
Mijn voornaamste argumenten voor het laatste:
1. ik ben meestal in de keuken aan het werk, terwijl mijn vrouw, als lerares, met haar schoolwerk aan de computer zit.
2. ik heb een hele stapel muziek-DVDs (LiveAid, Pink Floyd, enz.) die ik zou willen spelen terwijl ik met het eten bezig ben.
3. als wij echt TV gaan kijken, zullen we allicht naar de living stappen, waar een 36inch staat. De keuken is maar voor korte periodes.
4. de afstand tussen het op te hangen toestel en de plaats waar wij zitten (of waar ik aan het aanrecht sta) is heus niet zo groot, max. 3m tot aan het aanrecht.
 
Laatst bewerkt:
Ten behoeve van de andere forum-gebruikers die mogelijk geïnteresseerd zijn in de shortlist die ik boven vernoemde, geef ik hierbij het lijstje:

Model.................Schermdiag...........Gewicht.......Richtprijs*
Thomson 23LB230S4..........58 cm.............14 kg.......€ 1400
LG 26LZ5RV.................66 cm.........................€ 1000
LG 27LZ5RV.................69 cm.........................€ 660
Prestigio P 260 DVD-X......66 cm.........................€ 680
Marquant TV-DVD2071........51 cm.............5.3kg.......€ 470
(ook gekend als TF-DVD2071)
Salora LCD-2025TN-DVD......51 cm.............7.5kg.......€ 629
Salora LCD-2026BL-DVX......50 cm.........................€ 400
Lenco DVT1901..............48 cm.............8 kg........€ 629
Vestel TV/DVD combi (1919).51 cm.........................€ 400
Akai ALD1930X..............48 cm.........................€ 430
Daewoo DSL-19M1TC..........48 cm.........................€ 450

* richtprijs kan verschillen als er meerdere online verkopers zijn
Je moet er ook rekening mee houden dat niet alle modellen geschikt zijn om te hangen. Bij de LG-toestellen, bijvoorbeeld, zit de DVD-sleuf in de voet van het toestel.

De blauw gemarkeerde AKAI is -zoals boven reeds gezegd- het enige toestel dat mijn elektroman kan leveren. Zijn prijs is € 389.-, dus lager dan wat ik op het net gevonden had.
 
Dank voor deze tip, Sir Snor. Nu nog checken of GAMMA België dezelfde aanbieding heeft. Maar dit lijkt me wel wat, en tegen die prijs!

Helaas lijken de GAMMA winkels van België meer gespecialiseerd te zijn in verf, bouwmaterialen en tuinartikelen. :(
Toch maar 'ns kijken hoe ver de dichtsbijzijnde NL GAMMA is...
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan