gmail, overload spam oplosing?

Status
Niet open voor verdere reacties.

dutch1

Gebruiker
Lid geworden
22 mei 2007
Berichten
111
dag allemaal,

sinds een aantal weken word ik overspoeld door spam van viagra e.d., eenzame huisvrouwtjes in Amerika enz.
die dames zou interessant kunnen , lol

waar het natuurlijk om gaat hoe kom ik er vanaf.

ik gebruikte thunderbird, maar omdat ik enkele gemail accounts heb vond ik deze software eigenlijk overbodig.
de vraag is overigens of thunderbird-gebruik minder spam zou opleveren.

hoewel gmail een instelbaar filter heeft wordt dit omzeild door dezelfde boodschappen met verschillende nummers.
daarnaast gebuikt met dan weer andere kreten ook genummerd.

graag een hint of beter een structurele oplossing

dank nu reeds

hans
 
Laatst bewerkt:
Hier kun je weinig anders tegen doen dan een nieuw gmail account nemen en heeeeeeeeel voorzichtig zijn met het in het openbaar vermelden/communiceren/uitwisselen van je email adres.
Plus je contacten op het hart drukken om vooral veilig te surfen.

Tardis
 
Hier kun je weinig anders tegen doen dan een nieuw gmail account nemen en heeeeeeeeel voorzichtig zijn met het in het openbaar vermelden/communiceren/uitwisselen van je email adres.
Plus je contacten op het hart drukken om vooral veilig te surfen.

Tardis


dank je.
daar heb ik ook aan gedacht

maar realiseer je je wel dat ik al 15 jaar of internet met de halve wereld.
ga alle accounts maar eens informeren,lol

enfin, nogmaals bedankt

hans
 
Ik bescherm mijn pc van oudsher al met de progs die helpmij en aso-nucia forum aanbevelen - nooit problemen.Maar viagra en aanverwante prut weten er toch doorheen te komen....2-3 berichten per week. Ik klik ze op mijn beurt weer geduldig weg in de zekerheid dat ik daar toch niks aan kan doen.....:p
 
spam

goede morgen hein,
dank je voor de bijdrage aan de vraagstelling van mij.
viagra en consorten zijn soms een weldaad maar voor computer een pest.
jammer dat je dezelg\fde ervaringen hebt als ik.
ik ben de computer opnieuw aan het inrichten (heb een triple-boot) en ga weer een thunderbird erbij zetten.
mocht e.e.a. sterk verbeteren dan zal ik je dat vertellen
met groet,
hans
 
spam/gmail

dag allen,
thundrbird geïnstalleerd, maar ben niet tevreden over het totaal, ik heb teveel nappen nu, omdat ik meer dan 1 e-mailadres heb.
en of het echt goed werkte tegen de spam, ik vond het niet helemaal, maar zoals hiervoor al gezegd, we hebben er allemaal last van.
ik bedoel de reclame en het gebruik,lol

hans
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan