Google

Status
Niet open voor verdere reacties.

Bodeltje

Gebruiker
Lid geworden
15 aug 2001
Berichten
310
Helpen met aanmelden bij Google

Hallo allemaal, ik weet niet of ik op de juiste plek ben, maar wil het toch proberen. Ik ben een nieuw forum begonnen en wil die in Google kunnen laten vinden. Nou heb ik wat gemaakt/veranderd, maar dat werkt niet. Het forum moet gevonden kunnen worden op woorden als: Berner Sennen, honden, berner forum

Weten jullie wat er fout is aan onderstaande: ????

de url: http://Bernerliefhebber.12forum.nl.
Ook zo raar dat er geen www in voorkomt, dan kom ik op een ander 12forum !!

<html<head>
<!--
Vul hier tussen <title> </title> een naam voor je forum in
Deze naam verschijnd in de browser balk!
-->
<title>WELKOM OP HET BERNERLIEFHEBBER.12Forum</title>
-->
<META NAME="Bernerliefhebber.12forum.nl Liefhebbers Forum leerzaam en gezellig""CONTENT="Berner Sennen, forum, honden Sennen,honden,hondenforum,forum,dieren")>
<META NAME=KEYWORDS CONTENT="Berner Sennen, honden, dieren, bernerforum">
</head>
 
Laatst bewerkt:
google indexeert op <p><h1><h2> etc, maar ook de titel etc. Voor vele brouwsers ben je meta gegevens nodig maar google zowat niet.

meld je site gewoon aan bij google en die zal ongetwijfeld wel wat overnemen van je.
 
Je hoeft je site niet aan te melden bij google. Google heeft een crawler, die zwemt het hele net af naar nieuwe sites die dan automatisch worden toegevoegd.
Waar die crawler wel veel op let is kijken naar links op ander pagina's. Als jouw forum dus op veel pagina's gelinkt wordt, wordt 'ie eerder gevonden door google.
 
Verplaatst naar "Internet homepages".
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan