grabit?

Status
Niet open voor verdere reacties.

anon991

Gebruiker
Lid geworden
15 jul 2008
Berichten
7
Ik kom helemaal niet wijs bij grabit ik heb al verschillende handleidingen gelezen maar het werkt niet. ik typ bij zoeken bijvoorbeeld in games ga ik naar een server doe ik updaten en krijg ik allemaal software. ik vind nooit wat ik zoek:confused:
 
Kijk eens op deze site daar staan alles mbt nieuwegroepen en de werking goed uitgelegd.
http://www.binaries4all.nl/grabit/

Het echt zoeken met Grabit is niet de mannier wat je wilt. Op deze site staat dit allemaal uitgelegd hoe de werking is en het het downloaden en zoeken gaat.
 
Laatst bewerkt:
Gebruik je ook FTD, dat is ook een heel makkelijk programma om je downloads te zoeken
 
Als je met Grabit zelf wil zoeken met je een abbo nemen.
Beter is het om sites te vinden waar NZB files op staan en deze met Grabit te downloaden. Of inderdaad het programma FTD gebruiken om deze files te vinden. Je moet dan wel aangemeld zijn bij een Newsserver en ik raad je aan een Payserver zoals Eweka te nemen. Die kost 7.50 per maand en je hebt dan altijd een hele hoge snelheid en 100 + dagen retentie.
Verdiep je inderdaad eens in de link die mikeo je gaf.

Die is het beste.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan