Harde schijf

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Modag
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Modag

Inventaris
Lid geworden
6 jan 2005
Berichten
21.403
Hoi,

Ik heb een vraagje over het ratelen van de 2 harde schijven.
Het zijn 2 Maxtors, 1 van 200 gig en 1 van 120 gig .
Nu is het zo dat ze bijna bij elke bewerking ze staan te ratelen ,en dat klinkt dan het zelfde als je aan het defragmenteren bent, hebben jullie hier ervaring mee en zo ja hebben jullie hier misschien een andwoord op.

Processor AMD 3200 athlon
Moederbord Gigabyte GA-7n 400 pro 2
geheugen 2 256 mb in dual
Videokaart Radeon 9600 128mb

Gr, Modag

Ps. ik heb alles geupdate
 
Mja, ik heb 2 Seagate schijfjes, die staan er om bekend behoorlijk stil te zijn, maar die maken ook vaak zo'n ratelend geluid hoor. Niets ernstigs aan de hand.

Maar wat is nu eigenlijk precies je vraag?
 
Hoi ,

Het ratelen is vreemd omdat dit iets is van de laatste 3 a 4 dagen en dat ikvolgens mij alle mogelijkheden gedaan heb om dit op te lossen cq. te vinden waar dit door komt . de schijven zijn naar mijn idee ook langzamer met vinden van mappen in verkenner. Dus mijn vraag is of jullie ideeen hebben waar dit aan zou kunnen liggen.

Modag
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan