Hardeschijf wordt niet herkend....

Status
Niet open voor verdere reacties.

xp boy

Gebruiker
Lid geworden
15 jul 2002
Berichten
379
Ik heb in een pc van mij een een andere hardeschijf gezet... ik heb em aangesloten zoals de oude hardeschijf stond aangesloten maar als ik de pc opstart geeft ie aan dat ie niks kan vinden hij ziet de hardeschijf niet weet iemand hoe dit komt?

Alvast Bedankt :thumb:
Xp boy
 
Hoi,

Misschien jumper vergeten had ik gister ook nog bij een Pc.

Modag
 
Jumper??
weet nog steeds niet hoe dat werkt en wat dat iss:o
 
Hoi,

Op de achterkant van je harde schijf zit een voedingstekker en flatkabel en meestal daarnaast zitten ook nog pennetjes
Zit daar een rechthoekig klein blokje op?
En zit op die flatkabel alleen die harde schijf?

Modag
 
ja daar zit een klein blokje op ja...
en die flatkabel zit ook aangesloten op de cd-rom...
 
Mooi dan zijn we al verder, de harde schijf zal als laatste op de flakabel moeten zitten en dan als master gezet moeten worden Nu kan als op de cd-rom speler ook een jumper zit kan die eraf ,wordt dan meestal vanzelf herkent als slave.
Op de harde schijf zit meestal een schema'tje hoe de jumpers zouden kunnen zitten bij jouw zo ja dan kan je zien hoe die op master gezet moet worden Bij Maxtor is dat meestal op de meest rechtse verticaal .Heel verhaal ik hoop dat je het snapt.

Modag
 
Bedankt het is gelukt:D
weer wat geleerd over jumperr:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan