hd kopieren

  • Onderwerp starter Onderwerp starter jobr
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

jobr

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
15 dec 2004
Berichten
0
kan ik de harde schijf van de ene pc rechtstreeks kopieren naar een andere(precies dezelfde) pc?
 
Dat kan dmv een image maken. Die doe je met een prgrammatje als ghost. Deze maakt een bestand een kopie van een hd dus bv en dat kan je dan op de andere pc weer 'uitpakken'. Dit moet dan wel exact de zelfde pc zijn kwa hardware
 
Ja hoor zonder problemen. Het enige waar je mee zit is dat je het bestandje ergens kwijt moet. Dus als je alleen op cd kan branden lukt dit maar tot 800 mb ofzo iets?dus daar zit je al heel snel aan. Ik heb geen ervaring met dvd maar het zou mij verbazen als dat niet lukt.

Waar ik even aan twijfel is of je het ook op de hd kan zetten en van daaruit kan 'uitpakken' op de nieuwe hd. Dan heb je dus wel een netwerkje nodig of je moet hem er bij kunnen hangen in de zelfde pc
 
Laatst bewerkt:
Hm, toch ingewikkelder :) Ik dacht aan mijn externe drive. Mijn hersens gaan al knarsen :D Je begint natuurlijk met een blanco schijf. Zie dat maar eens over te zetten. Ik zal niet verder storen :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan