help: traaaaag

  • Onderwerp starter Onderwerp starter daliz
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

daliz

Gebruiker
Lid geworden
16 mrt 2003
Berichten
9
Ik heb sinds kort een laptop en wil daar natuurlijk ook draadloos internet op. gelijk router erbij gekocht (linksys wrt54g) en klaar voor te installeren. Nou fluitje van een cent dacht ik. Na heel wat geklooi is de router geconfigureerd. Internet via de gewone kabel (ook via de router) gaat perfect. Echter draadloos is een ramp, Bij elke site die ik wil openen kan ik een kop koffie drinken (en vaak kan die dan niet openen). Dit is dodelijk frustrerend. Ik ben een sumpele op het gebied van computers, termen als pingen etc lees ik maar begrijp hier niets van. Via de site van linksys wordt me aangeraden om een ander kanaal te kiezen, Dit schiet echter ook niets op en via @home vertellen ze me dat een linksys router niet wordt ondersteund.
Dit even ter inleiding.
Probleem: superlangzaam internet via draadloze verbinding terwijl status verbonden is met signaalsterkte uitstekend.
Internet via kabel van @home
Firewall van Norton en windows al uitgezet zonder resultaat.
Bij het starten van een site staat er steeds 'bezig met opsporen van proxyinstellingen' heeft dit misschien iets te betekenen?
ik heb het gevoel dat ik iets heel onnozels wel of niet heb geactiveerd of zo....
Wie kan me a.u.b. helpen !
 
Ga in Internet Explorer naar het menu Extra->Internetopties->Tabblad verbindingen->knopje 'lan instellingen' en haal het vinkje weg bij 'proxyserver'
 
ik stel voor om je router de raam uit te gooien

ik en 3 andere mensen en ook op het werken hebben deze router gehad.
Alleen maar mee lopen rotzooien en onstabiel

koop een SMC MIMO router ... en alles werkt perfect

MIMO is nu ook het nieuwste en het best verkochte merk
 
ik stel voor om je router de raam uit te gooien

ik en 3 andere mensen en ook op het werken hebben deze router gehad.
Alleen maar mee lopen rotzooien en onstabiel

koop een SMC MIMO router ... en alles werkt perfect

MIMO is nu ook het nieuwste en het best verkochte merk


Slaat helemaal nergens op, er staat duidelijk dat hij 'bezig is de proxy op te sporen' @ home werkt al drie jaar niet meer met proxyservers.
 
Hey hallo , geef toch alleen maar mijn mening of niet soms ....
 
Het vinkje stond al uit. Men heeft mij deze router aangeraden omdat het een goed zou moeten zijn. Je moet toch iemand kunnen vertrouwen of niet soms. Weet iemand een oplossing voor mijn probleem behalve de router het raam uit te gooien, in het uiterste geval kan ik die nog ruilen. Maar moet zo toch ook op te lossen zijn. Of niet?
 
Op diezelfde plek staan ook geen vinkjes bij 'automatisch configuratiescript gebruiken' en 'instellingen van Internet explorer automatisch overnemen' ? (moeten er dus niet staan)
 
Kijk eens in deze draad, ook een dergelijk probleem, ook zoeken in het register naar "proxy server" kan misschien helpen.
 
We zijn er bijna....

O.k., ik ben wel een stap verder. Ik heb (uitstekende) verbinding en heb ook kunnen internetten op normale snelheid (onbeveiligd). Vervolgens heb ik de WAP beveiliging aangezet via de router en het is weer hetzelfde euvel, heel traag internet waarbij het heel lang duurt voor een pagina is geladen of niet kan worden geladen. Het werkt dus wel alleen doe ik iets fout met die beveiliging. Iemand een idee?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan