Dag allemaal,
Dankzij dit forum (zie: http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/885983-Formule-GPS-naar-Rijksdienst-(-RD-Amersfoort)-coördinaten ) heb ik voor een groep vrijwilligers een oplossing gekregen die GPS-coördinaten automatisch omrekent naar RD/Amersfoortcoördinaten. Zie de prachtige functie in de cellen p11 & q11 van 'Warme bakkertje' in het bijgevoegde Excel-bestand. Ik gebruik Excel 2010 Nl, 32bit.
Mijn nieuwe vraag is de volgende:
Zou iemand een functie kunnen bedenken die dit automatisch ook realiseert in de cellen M11/N11 op basis van de reeds via GPS berekende RD/Amersfoort coördinaten naar het juiste Atlasblok/km-hok?
(S.v.p geen vba oplossingen aangezien het Excel-bestand op Ondrive wordt geplaatst en via de browser wordt ingevuld!)
Als je de bijgevoegde kml bestanden (zie het zip bestand) in bijv. Google Earth laadt dan kun je weliswaar handmatig het juiste Atlasblok/km-hok bepalen, maar handiger is om deze meteen d.m.v. een functie/formule om te rekenen in de cellen M11/N11
Nog steeds kan tevens met een papieren oplossing worden gewerkt op basis van de 'Topografische Inventarisatieatlas voor flora en fauna van Nederland'. De toegevoegde scans (Topo_73 en Topo_86) kunnen bovenstaande probleemstelling hopelijk nog extra verduidelijken.
Zie voor een nadere toelichting ook: http://www.nlinbeeld.org/index.php?option=com_content&view=article&id=47
Ik ben benieuwd of ook m.b.t. bovenstaande vraag door jullie een prima oplossing kan worden aangedragen!
Alvast hartelijk dank met een vriendelijke groet,
Hans
Dankzij dit forum (zie: http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/885983-Formule-GPS-naar-Rijksdienst-(-RD-Amersfoort)-coördinaten ) heb ik voor een groep vrijwilligers een oplossing gekregen die GPS-coördinaten automatisch omrekent naar RD/Amersfoortcoördinaten. Zie de prachtige functie in de cellen p11 & q11 van 'Warme bakkertje' in het bijgevoegde Excel-bestand. Ik gebruik Excel 2010 Nl, 32bit.
Mijn nieuwe vraag is de volgende:
Zou iemand een functie kunnen bedenken die dit automatisch ook realiseert in de cellen M11/N11 op basis van de reeds via GPS berekende RD/Amersfoort coördinaten naar het juiste Atlasblok/km-hok?
(S.v.p geen vba oplossingen aangezien het Excel-bestand op Ondrive wordt geplaatst en via de browser wordt ingevuld!)
Als je de bijgevoegde kml bestanden (zie het zip bestand) in bijv. Google Earth laadt dan kun je weliswaar handmatig het juiste Atlasblok/km-hok bepalen, maar handiger is om deze meteen d.m.v. een functie/formule om te rekenen in de cellen M11/N11
Nog steeds kan tevens met een papieren oplossing worden gewerkt op basis van de 'Topografische Inventarisatieatlas voor flora en fauna van Nederland'. De toegevoegde scans (Topo_73 en Topo_86) kunnen bovenstaande probleemstelling hopelijk nog extra verduidelijken.
Zie voor een nadere toelichting ook: http://www.nlinbeeld.org/index.php?option=com_content&view=article&id=47
Ik ben benieuwd of ook m.b.t. bovenstaande vraag door jullie een prima oplossing kan worden aangedragen!
Alvast hartelijk dank met een vriendelijke groet,
Hans
Bijlagen
Laatst bewerkt: