Herstelschijven windows 7 werkt dit met windows 8?

Status
Niet open voor verdere reacties.

kowboy007haps1

Gebruiker
Lid geworden
10 jan 2008
Berichten
94
Hallo,

Ik heb een laptop met windows 7 erop.
Bij de aanschaf 1,5 jaar geleden heb ik meteen herstelschijven gebrand/gemaakt met behulp van het programma wat aangaf dat dit moest.
Ik heb ook al weleens mijn herstelschijven gebruikt en deze doen het prima.

Nu wil ik graag Windows 8 installeren maar heb ik de volgende vragen:

1. Als ik Windows 8 over Windows 7 installeer. Kan ik dan met deze herstelschijven Windows 7 terugkrijgen mocht dit ooit nodig zijn?

2. Zonee, Is er een mogelijkheid om Windows 7 na installatie van Windows 8 legaal terug te krijgen? Ik heb immers geen legale Windows 7 cd omdat dit voorgeïnstalleerd is.

Mvg.
 
met die herstelschijven heb je feitelijk een installatieschijf voor Win7 gemaakt, inclusief installatie van allerlei andere toeters en bellen die de fabikant van je laptop heeft bijgeleverd. Met die schijfjes kan je bijvoorbeeld windows repareren, maar ook de fabrieksinstellingen herstellen. De hele laptop wordt dan compleet geinstalleerd zoals toen je hem gekocht hebt.
Volledig legaal.
 
Oke, dankjewel.

Dus eigenlijk zijn mijn herstelschijven mijn Windows 7 versie.
Dus als ik Windows 8 koop heb ik beide versies legaal!

Het maakt dus niet uit dat Windows 7 niet meer geïnstalleerd staat op de laptop dus?
Want die herstelschijven zijn wel laptop gebonden.

Heel erg bedankt.
 
koop je win8 volledig of heb je een upgrade licentie?
ik zal verder maar niet ingaan op waarom je win8 gaat gebruiken... ik had gewacht tot na SP1
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan